XIII Gorajskie Kolędowqanie 2021

2020-12-31

XIII Gorajskie Kolędowanie 2021

Zapraszamy do udziału w XIII Gorajskim Kolędowaniu!

Chcemy potrzymać tradycję wspólnego kolędowania i zachować ciągłość naszego przeglądu. Ze względu na sytuację epidemiczną będzie on realizowany w zmienionej formie – online. Podmioty wykonawcze prosimy o przygotowanie jednej kolędy lub pastorałki, nagranie jej i przesłanie do Gminnego Ośrodka Kultury w Goraju. Występy  zostaną  udostępnione na naszych mediach społecznościowych.  Oferujemy też pomoc w nagraniu, którego można dokonać w GOK-u po wcześniejszym umówieniu się z organizatorami. Wszystkie zespoły otrzymają podziękowania i drobne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 stycznia 2021 r. Nagrania realizować będziemy od 25 do 28 stycznia. Koncert finałowy planujemy opublikować  na kanale You Tube  i facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Goraju dnia 31 stycznia 2021 r.

Szczegółowe informacje można otrzymać dzwoniąc pod nr tel. 084 60 58 043 (pon- piątek 8.00-17.00)