Wyniki konkursu KOBIETA

2021-03-15

Mamy wyniki Regionalnego Konkursu „Kobieta”ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju!!!. Konkurs był przeznaczony dla osób dorosłych i dotyczył pięciu kategorii: plastycznej, muzycznej, fotograficznej, filmowej, poetyckiej. Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja w składzie: Henryka Widz- emerytowany instruktor ds. teatru i plastyki Gminnego Ośrodka Kultury w Goraju, plastyk, pasjonat słowa mówionego i pisanego, Tomasz Pąk ? pracownik Urzędu Miejskiego w Goraju, człowiek o artystycznych zamiłowaniach: aktorskich i muzycznych. Śpiewa w chórze Noster. Sławomir Kwiecień ?operator obsługi urządzeń technicznych w MDK w Szczebrzeszynie, akustyk, muzyk.Justyna Stańczyk- instruktor ds. muzyki w MDK w Szczebrzeszynie, piosenkarka znana pod pseudonimem Lily Water.

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody:
– w kategorii plastycznej postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody dla: Gabrieli Dumy z Goraja, Justyny Małek z Kocudzy Górnej i Ewy Dumy z Zastawia.
– w kategorii poetyckiej przyznała I miejsce Beacie Blicharz Księżpola, II miejsce ex aequo Januszowi Szczurowi z Księżpola oraz Feliksowi Kunie z Woli Radzięckiej, III miejsce ex aequo Pawłowi Gawdzie z Bononiii Krystynie Bednarz z Rakówki.
– w kategorii filmowej – I miejsce dla Zespołu Śpiewaczego Andrzejkowe Nutki i II miejsce dla Kamili Dubiel z Frampola
– w kategorii muzycznej: I miejsce dla Agnieszki Łukasik z Zofianki Górnej, II miejsce dla Męskiego Zespołu „Borowiacy” z Branwii i III miejsce ex aequo dla zespołu „Malinowa Dolina” i „Stowarzyszenia Kobiet Goraja – Kobieta Aktywna z Goraja
– w kategorii fotograficznej: I miejsce dla Magdaleny Mękal z Zastawia, II miejsce dla KGW „Chrzanowianki z Chrzanowa i III miejsce dla KGW Goraj z Goraja
Bardzo prosimy o odbiór nagród wszystkich w/w osób i zespołów od 18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Goraju w godzinach od 8.00 do 17.00. Nagrody mogą być odbierane przez członka rodziny, przyjaciela lub przedstawiciela grupy (w przypadku nagrodzonego zespołu) Serdecznie gratujemy laureatom!