Kalendarz na 2021 rok

2020-12-09

Kalendarz.pdf

Już jest!!!!!! Kalendarz stylizowany na 2021 rok „Glamour w każdym wieku” wydawany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju już jest dostępny!
To już 9 edycja kalendarza stylizowanego na 2021 rok. Został wydany w nakładzie 600 sztuk.
Każdego roku organizatorzy kalendarza czyli Nieformalna Grupa Aaricia działająca przy GOK (Marta Miszczak-Najda- wizaż i stylizacja, Monika Misa- pomoc, Barbara Garbacz- fryzury i kostiumy, stylizacja, Magdalena Mękal- fotografia, Jadwiga Widz- coach, pomoc, Marta Bracha- rekwizyty i Kamil Wykrętek- fotografia, Justyna Grygiel- retusz) starają się przygotować nie tylko inny temat przewodni, ale również inną formułę kalendarza. Zdjęcia do kalendarza na 2021 rok powstawały studyjnie, a tematem nawiązywały do Złotej Ery Hollywood. Wzięło w nie udział 20 modeli i modelek w wieku od 3 do 90 lat. Zdjęcia były wykonywane od lipca do października. Podobnie jak w latach ubiegłych było to wiele godzin spędzonych przy sesjach zdjęciowych. Kostiumy i rekwizyty w dużej mierze pochodziły z ciuchlandów oraz garderoby GOK i prywatnych zbiorów.
Modelami w poszczególnych miesiącach byli:. Styczeń ? Lidia Bucior i Alicja Klenk- fot. Magdalena Mękal, Luty- Ewa Godek-Żyśko i Aleksandra Żyśko- fot. Kamil Wykrętek,, Marzec- Janina Pydo- fot. Magdalena Mękal, Kwiecień ? Mikołaj Kalinowski i Gabriela Gąbka- fot. Kamil Wykrętek, Maj ? Weronika Antonowicz i Rafał Antonowicz- fot. Kamil Wykrętek, czerwiec- Mateusz Dzwolak i Patrycja Kondrat- fot. Kamil Wykrętek, Lipiec- Ewelina Wasil i Wojciech Walec- Magdalena Mękal, Sierpień ? Jadwiga Oleszek- fot. Magdalena Mękal, Wrzesień ? Justyna Dycha- Kamil Wykrętek, Październik ? Diana Borowska- fot. Magdalena Mękal, Listopad- Tadeusz Bastrzyk- fot. Kamil Wykrętek, Grudzień ? Katarzyna Siek, Nadia Smyk, Julia Dolińska- fot. Magdalena Mękal.
Patroni medialni: Nowa Gazeta Biłgorajska, Biłgorajska Telewizja Kablowa, Kronika Tygodnia, www.bilgoraj.com.pl i www.bilgorajska.pl
Liczba kalendarza jest ograniczona i jest rozdysponowany w celach promocyjnych GOK i gminy Goraj. W pierwszej kolejności otrzymują go modele/modelki oraz ich rodziny, osoby pracujące przy kalendarzu i pomocnicy oraz wszystkie osoby, które w różny sposób współpracują z GOKie-em czyli sponsorzy, darczyńcy, radni, urzędnicy, sołtysi, instytucje współpracujące, patroni medialni, młodzież uczęszczająca na zajęcia artystyczne, stowarzyszenia, KGW, zespoły artystyczne, artyści odwiedzający i występujący podczas imprez organizowanych przez GOK, goście odwiedzający GOK i gminę Goraj.

Wszystkie inne osoby, które chcą zdobyć kalendarz, a nie przynależą do żadnej z w/w grup mogą również zdobyć kalendarz – do wyczerpania zapasów w GOK-u w godzinach 9.00-16.00 od poniedziałku do piątku.
Będzie nam miło jak zechcą Państwo zaoferować coś w zamian np.: przynieś z domu jakieś zbędne tasiemki, koronki, koraliki, guziki lub starą biżuterię, która jest niemodna, zepsuta lub po prostu tylko zagraca mieszkanie. Dla wielu osób to zbędna rzecz, którą chce się wyrzucić – dla nas materiał do wykorzystania przy kolejnych stylizacjach do kalendarzy lub element dekoracyjny przydatny w codziennej pracy GOK.
Wkrótce wystawa zdjęć niepublikowanych w kalendarzu w wersji online oraz „na żywo” przed budynkiem GOK.
Powyżej mogą Pąństwo pobrać wersję pdf. A poniżej prezentujemy zdjęcia z kalendarza:
Poniżej zdjęcia nieretuszowane i niepublikowane w kalendarzu: